+90 324 337 08 50
Kuvayi Milliye Cad. A.Hamdi Ongun İşhanı Kat 3 No 26 Akdeniz Mersin
Bizi Takip Edin:

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

OZCAN MÜHENDİSLİK Zamanında teslim edilen nitelikli projeler tamamlamak konusunda her zaman tutarlı bir performans göstermiştir. Bu nedenle OZCAN MÜHENDİSLİK sürekli müşterileri için başarılı işler üretmiştir.

Kalite, uzun vadede ödüllendiren bir kazanımdır! Bu da “projelerimizden duyduğumuz övünç ile kendini göstermektedir. Çalışanlarımızın her biri yapılan işlere ortaktır bu da “OZCAN MÜHENDİSLİK” in müşterilerine sağladığı üstün nitelikli ürünlere yansır. Şirket olarak Bu tutumumuz, şirket övüncü, kişisel övünç ve müşteri memnuniyeti gibi, hem maddi hem manevi kazançlar edinmemizi sağlar. Her şirket düşük ya da orta kalitede proje üretebilir. Üstun nitelikli projeler üretebilen firmalar ise sayılıdır. OZCAN MÜHENDİSLİK firması da bunlardan biridir, ve bu sayede hizmetlerimizin daima, gerek yurtiçinde, gerek uluslararası alanda pazar şansına sahip olduğuna inanıyoruz. Bizi daha da güç görevler başarmaya, yeni pazarlar ve çok çeşitli görevleri üzerimize almaya sevk edenin de bu olduğunu hissediyoruz, biz başarmak için gayret ediyoruz! OZCAN MÜHENDİSLİK kendini dünya çapında bir şirketler topluluğunun ayrılmaz parçası ve hissedarı olarak görüyor, Çevre dostu olmak, çevreye etkilerimizin sonuçlarının farkında olmak ve buna göre hareket etmek görevimizdir.

OZCAN MÜHENDİSLİK İnşaat sorumluluğunun bilincinde olan bir şirkettir, dolayısıyla, her bir çalışanımızın, yanlış kullanımın veya bilinçsizliğin yasadığımız dünyaya etkilerinin farkında olduğundan emin olmalıyız.

OZCAN MÜHENDİSLİK’TE her birey, kirlilik, tehlikeli maddeler ve uygun atik yok etme yöntemleri konusunda eğitilir. Her şeyden önce, bizim ofis kültürümüz ve şantiye kültürümüz çalışanlarımızın Güvenliği ve Sağlığı doğrultusunda düzenlenmiştir. Bu iki maddenin ihmali hoş görülemez ve proje kültürü ancak bunların öneminin özenle farkında olunduğu takdirde var olabilir. Güvenlik Politikamızı doğru olduğuna inandığımız için uyguluyoruz, müşteri arzu ettiği veya yasalar zorunlu kıldığı için değil. Çalışanlarımız için iyi olan, şirket için de iyidir. Zamandan daha fazla tasarruf ediyoruz, çalışanlarımız daha dikkatli ve özenli, çevremiz daha sağlıklı, bunun karşılığıysa, zamanın daha iyi değerlendirilmesi, daha büyük kazanç demektir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Yönetim Kurulumuz, Mühendislerimiz, Yöneticilerimiz, personelimizin tümü, şirketin Kalite, Güvenlik ve Sağlık ve Çevre Planlarını ortaya koyan politikaları ve yöntemleri destekliyor ve bunlara katılıyor. Hem ülkeden ülkeye hem de müşteriden müşteriye farklılık gösteren projelerimizin gereklerini karşılamaları için bu politika ve yöntemler sürekli olarak gözden geçiriliyor, düzeltiliyor, güncelleştiriliyor ve yeni durumlara uygun bir şekilde değiştiriliyorlar.

OZCAN MÜHENDİSLİK, yasaları, gelenekleri ve özel ihtiyaçları dikkate alarak, çevreyi de göz ardı etmeksizin, projenin güvenli, kaliteli urun elde etmek için gerektirdiği her şeyi yerine getiriyor.

“OZCAN MÜHENDİSLİK ” daima taahhütlerini bu şartlarda yerine getirir!”